Po luanin bixhoz, policia arreston një person në Skenderaj

Policia e Kosovës gjatë patrullimit në Skenderaj kanë hasur në një lokal në të cilin disa persona ishin duke luajtur bixhoz .

 

Në cilësi të provave materiale janë konfiskuar një sasi parash dhe 3 kompjuter.

Në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt. 

Related posts

Dyshohet se vodhën një veturë, arrestohen dy të mitur

Redaksia

Paraburgim një mujor ndaj dy zyrtarëve të komunës së Vitisë

N E

Nuk respektoj masat antiCOVID, arrestohet një person në Zveçan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com