Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Po luante rolin e të lënduarit, shtrihet në tokë – qeni ia prish shfaqjen duke iu afruar për ta “ndihmuar” aktorin turk

Një moment i këndshëm është filmuar gjatë një shfaqje teatrale që është zhvilluar në ambient të hapur në Turqi, ku një aktor i cili po shtirej gjatë shfaqjes kinse është lënduar, pengohet nga një qen i rrugës i cili i afrohet për ta “ndihmuar”.

Numan Ertugrul Uzunsoy po qëndronte i shtrirë në tokë gjatë shfaqjes që ishin mbledhur turma për ta shikuar, por ai u pengua nga qeni që iu afrua nga pas ku filloi ta lëpijë në fytyrë dhe ta “ledhatoj”, transmeton Telegrafi.

E për të mos e penguar shfaqen, aktorët tjerë e larguan qenin edhe pse të gjithë filluan të duartrokasin për qenin që dukej se ishte i gatshëm për ta ndihmuar aktorin e “lënduar”.

“Rolin që e luaja ishte i lënduar dhe kishte dhimbje të mëdha. Ai rrëzohet në tokë nga kali dhe mezi merr frymë”, ka deklaruar Uzunsoy.

Postime të ngjashme

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

Universiteti i Kentuckyt gabimisht u dërgon 500 mijë mesazhe pranimi nxënësve

S.B.

Pas një viti gjen telefonin në liqenin e tharë në Tajvan

S.B.

Gjenden dëshmi “të forta” për ekzistencën e forcës së re natyrore

S.B.

Akulli rreth Antarktikut mund të shembet nëse temperaturat globale rriten për 4 gradë celsius

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...