Agjencia Zhurnal.mk

Po martohet ‘Mirani’, kjo është nusja bukuroshe e tij

Seriali ‘Hercai’ po bëhet çdo ditë e më i sukseshëm.

Ky produkt i kinematografisë turke, po bëhet shumë i pëlqyer jo vëtëm në Turqi por edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.Ai po ndiqet edhe nga publiku shqiptar .

Është roli i ‘Miranit’ një prej roleve kryesore dhe një ndër më të pëlqyerit.

Aktori Akin Akinozu duket se në jetën reale është edhe më i pashëm se sa në serial.

Ai së shpejti pritet t’i japë fund beqarisë dhe nusja e tij duket se është një ndër më të bukurat e Turqisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...