Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Po ndiqnin koncertin e inaugurimit nga Shtëpia e Bardhë, është nipi tetëmuajsh i Joe Biden ai që “vodhi vëmendjen e të gjithëve”

Presidenti Joe Biden vallëzoi me nipin e tij më të ri në krahë ndërsa shikonte koncertin e inaugurimit nga brenda Shtëpisë së Bardhë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Biden, 78 vjeç, mbajti Beau Biden (tetë muajsh) ndërsa familja ndiqte shfaqjen.

Foshnja është djali i Hunter Biden, 50 vjeç dhe gruas së tij Melissa Cohen, 32.

Çifti u martua në maj të vitit 2019, dy javë pasi u takuan për herë të parë dhe djali i tyre lindi në mars.

Të mërkurën në mbrëmje, presidenti shijoi këngën Lovely Day, duke e kënaqur foshnjën.

Beau i vogël – i quajtur sipas vëllait të ndjerë të Hunter, i cili vdiq nga kanceri i trurit në vitin 2015, në moshën 46 vjeç – gjendej përballë ekranit ndërsa Demi Lovato këndonte.

Ndryshe, më herët të mërkurën foshnja ishte në skenë me prindërit e tij për të parë gjyshin e tij duke u betuar si president i SHBA-së.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...