Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Po regjistronte një video në TikTok, një nënë në Angli mbeti ‘e shokuar’ nga ajo që i tha vajza e saj dyvjeçare

Një nënë u gjend para një momenti shokues kur vajza e saj dyvjeçare e quajti atë një ‘humbëse’ gjatë filmimit të një videoje në TikTok.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Katie Carr, 44, nga Fleet Hampshire, Angli, kishte vendosur telefonin e saj në mënyrë që të filmonte një video të saj në platformën e mediave sociale kur vajza e saj Honey e pyeti se çfarë po bënte.

Dhe duke mos i lënë përshtypje përgjigja që mori nga nëna e saj, vajza e vogël u përgjigj: ‘O zot, ti je një humbëse’.

Gjatë videos, zonja Carr e ka telefonin të pozicionuar në një tavolinë në kuzhinë kur ajo ndërpritet nga vajza e saj e vogël e cila pyet: ‘Mami, çfarë po bën?’

Zonja Carr më pas i shpjegon vajzës së saj: ‘Thjesht duke bërë një video të TikTok?’

Sidoqoftë, vetëm disa sekonda më pas, Honey qesh dhe i thotë nënës së saj: ‘O zot, ti je një humbëse’.

Zonja e tronditur Carr ka mbetur me gojë hapur ndërsa ajo kthen shikimin kah kamera dhe fik regjistrimin.

Postime të ngjashme

Analisti sportiv turk thyen me çekiç frigoriferin në emision

S.B.

Destinacionet që janë ndryshe nga ato që shohim në broshura

S.B.

Rekord, burri nga Nepali u ngjit në Everest për herë të 25-të

S.B.

Senatori drejtonte veturën gjatë takimit në ‘Zoom’, por vendosi një sfond virtual dhe mendoi se askush nuk do ta kuptonte

S.B.

Një shenjë që imuniteti juaj është dobësuar: Ka të bëjë me shkuarjen në tualet dhe nuk është e njëjtë për të gjithë, por zgjidhja është e lehtë!

S.B.

Gruaja e zemëruar godet me kokë një xham të dyqanit – jo çdo gjë shkoi mirë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...