Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Po rregullonte barin në oborr, hasi në një kapak që mendonte se mund të ishte i thesarit – pasi e hapi e kuptoi se ishte i gropës septike

Një burrë që kishte shpresuar se do të gjej thesarin në oborrin e shtëpisë – u pendua keq kur gërmoi dhe hasi në një kapak betoni.

Gjithçka ndodhi gjatë ditës së martë, kur një burrë po kujdesej për barin dhe vërejti diçka të pazakontë në një hapësirë të caktuar.

Duke menduar se do të gjej thesar, vendosi ta marrë lopatën dhe të gërmojë – e kur më në fund arriti te një kapak i betonit u gëzua tej mase.

Por gjithçka ndryshoi kur atë e hapi – doli të jetë pusetë e kanalizimit, përkatësisht gropa septike e cila kutërbonte.

E ky zhgënjim e bëri që burri ta mbyll menjëherë dhe të largohet nga vendi sikur të mos kishte parë asgjë.

Megjithatë pamjet e këtij momenti janë postuar në platformën TikTok, dhe deri më tani kanë marrë mbi pesë milionë shikime.

Postime të ngjashme

Shkoi për të pirë, gruaja amerikane u mërzit shumë kur pa përshkrimin që i ishte bërë në faturë

S.B.

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

S.B.

Dhjetë fotografi që do të duhet t’i shikoni dy herë, për të kuptuar se çfarë po ndodh në to

S.B.

Videoja virale e qenit që e shpëton qenin tjetër nga mbytja në pishinë

S.B.

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

S.B.

Një mace “kurioze” u ngjit me alpinistët në majën e një mali zviceran

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...