Agjencia Zhurnal.mk

Po tentonte të dhuronte “spektakël”, vajza nga Kalifornia humb kontrollin dhe përfundon në ujë

Një vajzë e re e cila po tentonte të dhuronte “spektakël” para kamerës, ka përfunduar në ujë kur në një moment rrëshqit dh era në oqean.

Bergen Oleson dhe motra e saj Emalee po filmonte Louisan në portin në ishullin Balboa të Kalifornisë, transmeton Telegrafi.

Videoja fillon me Louisa e cila kishte vetëbesim dhe po bënte “akrobacione”, sikur të ishte patinatore.

Por në një moment ajo duket se humb kontrollin dhe përfundon në ujë.

Sikur kjo të mos mjaftonte, në ujë përfunduan edhe autorët e videos të cilët për fat të mirë dolën nga uji pa ndonjë lëndim.

E atyre u ndihmoi një peshkatar që rastisi të jetë afër tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...