Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Po vdes sytë me t’i pa”, Ledri Vula publikon ultrazërin e foshnjës që pret të vijë në jetë

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata do të bëhen prindër të një vajze, teksa pritja duket se bëhet gjithmonë e ëmbël sa më shpejt që koha kalon.

Këtë e ka dëshmuar reperi Vula, i cili ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram një fotografi të ultrazërit të foshnjës.

https://www.instagram.com/p/CGAuaCZB4xo/?utm_source=ig_web_copy_link

“Jam ka vdes sytë me t’i pa”, shkroi Ledri në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa mori pëlqime e komente të shumta.

Ledri përndryshe ka qenë shumë aktiv gjatë këtij viti edhe në muzikë, pasi nxori në tregu albumin e tij shumë të pëlqyer “10/10”.

Përveç muzikës, ia ka shtrirë aktivitetin e tij edhe në biznes, si sipërmarrës i një dyqani ‘fast food’ në një qendër tregtare të Prishtinës.

https://www.instagram.com/p/CEHrA1wBG7W/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Ledri Vula ofron pamje duke u argëtuar me vajzën Poem Blu

S.B.

PD e LSI duan anulim rezultati/ Paraqesin në KQZ 20 ankesa për zgjedhjet

S.B.

Taylor Swift do të nderohet me shpërblimin “Ikonë Globale”

S.B.

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

S.B.

Loredana shfaqet me veshje të thjeshtë në pozat e reja

S.B.

Georgina Rodriguez shfaqet e mrekullueshme në fotosesionin për markën e veshjeve italiane

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...