Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Pochettino e do Messin në PSG

Mauricio Pochettino dëshiron ta transferojë Lionel Messin te Paris Saint Germain në Ligue 1, sipas Le Parisien.

Trajneri argjentinas pritet të konfirmohet në stolin e PSG-së pas largimit të menjëhershëm të Thomas Tuchel, dhe është i vendosur që në verë të bëjë goditjen e madhe.

Leo, në anën tjetër, është me një këmbë jashtë Barçës, vetëm zgjedhjet në janar dhe presidenti i duhur në Barcelonë, mund ta shtyjë atë të ndërrojë mendje.

Gjithashtu, ai është duke u joshur me faktin se te Parisi do të gjejë një ekip fitues dhe përveç kësaj, do të krijonte një treshe të frikshme në sulm me Kylian Mbappen dhe Neymar Juniorin.

Postime të ngjashme

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

Sanchez: Unë jam si një luan i mbyllur në kafaz

Z H

Lëndohet rëndë Ozil, u largua me ndihmën e të tjerëve

Z H

Sot 7 vite nga sfida e parë ndërkombëtare e Kosovës

Z H

Superliga, sot zhvillohen dy takime

Z H

Liverpooli thyen rekordin historik: 5 humbje radhazi në shtëpi

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...