Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Pochettino nuk e do Eriksenin te PSG

Derisa pritet që Mauricio Pochettino të konfirmohet si trajner i Paris Saint-Germainit, kjo mund t’i prishë punë Christian Eriksenit.

Ish-trajneri i Tottenham Hotspur është pranë që ta zë vendin e lënë bosh nga Thomas Tuchel dhe tashmë po mendon për planet e të ardhmes.

Është raportuar se Interi dhe PSG mund të bëjnë një shkëmbim ndërmjet Christian Eriksen dhe Leandro Paredes.

Mirëpo, sipas Le10Sport trajneri në ardhje i klubit francez nuk është i interesuar për një marrëveshje të këtillë.

Marrëveshja e shkëmbimit thuhet të ketë qenë gati në tavolinë, mirëpo Pochettino planifikon ta mbajë Paredesin në Paris.

Postime të ngjashme

Juventusi përgatit ofertën për Manuel Locatellin!

Z H

Pogba mungon edhe ndaj Chelsea-t, por Solskjaer rikuperon tre të tjerë!

Z H

Shqiptari firmos kontratë profesionale me klubin e njohur gjerman

Z H

Man.Utd – Milan, super derbi i Europa Ligës

Z H

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...