Poem Vula bashkë me Sarën dhe Ledrin, takojnë Dua Lipën

Artistja e njohur me famë botërore sot ka vizituar Tiranën.

 

Dhe, Dua Lipa ka takuar edhe Ledrin me Sarën dhe vajzën e tyre.

Ishte, Sara ajo e cila ndau një imazh bashkë me këngëtaren në të cilën shihet Dua duke mbajtur vajzën e reperit në duar.

“Poem Vula takon Dua Lipën”, ka shkruar Sara në përshkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se, Dua Lipa është aluduar çdoherë se vite më parë ka qenë në një lidhje dashurie me Ledrin.

Related posts

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me pozat atraktive nga Vjena

D V

Butrint Imeri feston ditëlindjen, bëhet me Mercedes Brabus

D V

Lara Stone martohet me David Grievson në një ceremoni private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com