Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Polici goditi një punëtor të kafenesë gjatë një kontrolli sepse klientët nuk kishin maska

Përleshja në Mançester ndodhi sepse në kafenenë ku punonte njeriu i sulmuar, klientët nuk kishin maska. Pastaj policia ndërhyri dhe ndërkohë filloi një përleshje midis punëtorëve të kafenesë dhe policit. Një hetim është duke vazhduar.

Një video e mediave sociale tregon se si një oficer policie shfaqet duke grushtuar një njeri i cili ishte arrestuar nën dyshimin e shkeljes së rregullave të coronavirusit, dhe tashmë ai po hetohet, ka thënë Policia e Greater Manchester (GMP), transmeton Telegrafi.

Pamjet e incidentit filluan të qarkullojnë në internet të dielën pasdite pasi policia u thirr në një kafene në Burnage, Manchester, për shkak të njoftimeve për shkelje të rregullave COVID-19.

GMP tha se ata u thirrën për një thyerje të rregullave anti COVID në një kafene “me afërsisht 100 njerëz të pranishëm”, megjithë kufizimet në tubimet gjatë bllokimit kombëtar të Anglisë.

Pretendimet në internet thanë se një video e postuar në Twitter shihet një oficer i veshur me një xhaketë duke e grushtuar një burr ndërsa ata u përpoqën ta arrestonin atë, dhe madje kjo ngjalli zemërim edhe te personat tjerë.

Postime të ngjashme

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...