Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Policia arrestoi 25 persona për 24 orë

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës për 24 orë ka arrestuar 25 persona, tetë persona janë në mbajtje dhe katër janë në vuajte të dënimit.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, aksidente trafiku janë shënuar gjithsej 62, prej tyre 21 me të lënduar dhe 41 me dëme materiale.

Siç thuhet tutje në raport, policia ka shqiptuar 939 tiketa trafiku, ndërsa në bazë të Ligjit për Pandeminë, COVID-19 ka shqiptuar 1.117 tiketa.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qendra Kinematografike e Kosovës mbështet 26 projekte filmike

T E

Haradinaj i kërkon BE-së liberalizimin e vizave për Kosovën

admin

Dënohen mbi 1,000 qytetarë, nuk respektuan Ligjin për Pandeminë

admin

Kosnett dhe Minxhozi diskutojnë për situatën politike në Kosovë

admin

Kryetari i Apelit kërkon që dënimi me kusht të hiqet për në rastet e korrupsionit

S.B.

​Haradinaj: Ushtria e Kosovës e gatshme të shërbejë për paqe e siguri edhe përtej kufijve tonë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...