Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia arrestoi disa persona në Shkup dhe Tetovë, u kapën me drogë

Në datën 30.12.2020 rreth orës 19.30 në rr. “Lubo Bozhinovski-Pish” në Tetovë, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë e kanë privuar nga liria F.M.(27) nga Tetova, sepse tek ai është gjetur kokainë. Ai është mbajtur në Stacionin policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Në datën 30.12.2020 në orën 22.45, nëpunësit policorë të SPB-Shkup në rajonin e Gazi Babës kanë arrestuar një 17-vjeçar nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit tek ai është gjetur  marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Në datën 30.12.2020 rreth orës 17.30 në afërsi të Stadiumit të qytetit në Tetovë, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë e kanë privuar nga liria D.A.(21) nga Tetova, sepse tek ai është gjetur marihuanë. Ai është mbajtur në stacionin policorë të Tetovës dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rrastit do t’i përpilohet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

Sekuestrohen 14 kilogramë hashash në Deve Bair, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

S.B.

Ndërpritet një dasmë me 80 mysafirë në Tetovë, mbyllet restoranti

S.B.

Zjarri në Berat/ Konfirmohet viktima e parë. I afërmi: Kur erdhëm gjithçka ishte në flakë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...