Kronika

Policia arrestoi dy persona nga Shkupi, posedonin drogë

Zhurnal Ads

Dy djemë nga Shkupi janë arrestuar pasi që gjatë kontrollit, nëpunësit policorë kanë gjetur drogë.

Në datën 30.09.2020 në orën 17.20, nëpunës policorë nga SPB Shkup në afërsi të Katllanovës e kanë privuar nga liria M.Gj.(25) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Gjysëm ore më vonë, nëpunës policorë nga SPB Shkup në bul. “Kuzman Josifovski – Pitu” e kanë privuar nga liria H.B.(29) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur materje e bardhë pluhur. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate, informojnë nga MPB.

Postime të ngjashme

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, vdes një person

S.B.

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar

admin

Aksident trafiku ndërmjet veturës, çiklistit dhe këmbësorit në Shkup

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...