Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia arrestoi tetovarin dhe konfiskoi veturën, të cilës i ishte ndërruar numri i shasisë

Zhurnal Ads

Në datën 27.10.2020 rreth orës 13.40, në udhëkryqin e rrugëve “Vidoja Smilevski-Bato” dhe “Boris Kidriç” në Tetovë, nëpunës policorë nga SPB-Tetovë e kanë privuar nga liria tetovarin 28-vjeçar M.A., për shkak dyshimit se automjeti i tij “Mercedes”, me targa të Tetovës, e ka të falsifikuar numrin e shasisë.

Siç njofton policia, automjeti është konfisktuar me vërtetim.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

​Plagoset një grua në Podujevë, policia jep detajet e para

S.B.

Humb jetën një 25-vjeçar, u plagos nga një armë gjahu

S.B.

Aksident trafiku në “Aradhat Partizane”, rrokulliset vetura

E.E.

Armiqësi familjare në Austri, prangosen dy persona nga Maqedonia

admin

Pogradec/ Banesa i përfshihet nga flakët, humb jetën 42-vjeçari në Vërdovë

S.B.

MPB arreston një polic, tentoi të merr mito nga një kompani e Kumanovës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...