Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia arrestoi vjedhësin e trotinetit elektrik

Zhurnal Ads

Në datën 01.12.2020 rreth orës 12.20 në rr. “Ilindenska” në Gostivar, nëpunës policorë të SPB-Tetovë – Njësia për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria A.M(31) nga Banjica e Poshtme, i cili më parë kishte kryer vjedhje të një trotineti elektrik. Pas dokumentimit të rrastit, kundër A.M. do të vijojë parashtresë adekuate, ndërsa trotineti elektrik i konfiskuar i është kthyer pronarit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Publikohen dëshmitë se si u kërcënua e mitura nga Gjilani me video intime

admin

Vrasja e efektivit të FNSH, flet vjehrri i të arrestuarit: Natën e ngjarjes ka qenë tek shtëpia ime. Nuk e njohim të kërkuarin tjetër

S.B.

Sulmon dhe plagos shqiptarin, arrestohet djali i biznesmenit të fuqishëm grek

S.B.

30 ditë paraburgim për 67 vjeçarin që mbyti gruan me sëpatë

T E

E diela tragjike në Prishtinë, tri vdekje të dyshimta brenda ditës

S.B.

Arrestohet 18-vjeçari që bënte kërdinë duke vjedhur në Elbasan

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...