Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Policia bashkë me Inspektoratin ndërpresin dasmën me 300 të ftuar në fshatin Gllumovë

Shkup, 18 tetor – Rreth orës 21 ka nisur aksioni i policisë bashkë me Inspektoratin e tregut në Gllumovë të Shkupit ku në një restorant të kësaj zone organizohej dasëm me 300 të ftuar.

Kanal5 raporton se dasma është ndërprerë dhe ndaj pronarit të lokalit por edhe ndaj mysafirëve do shqiptohen dënime.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...