Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Policia bashkohet me protestuesit kundër izolimit

Zhurnal Ads

Në shumë vende të Europës kanë shpërthyer protestat kundër masave kufizuese të qeverive. Të shumta kanë qenë edhe në Itali ku madje protestuesit kërkojnë dorëheqjen e qeverisë.

Qytetarë të shumtë në Napoli kanë bllokuar rrugët e qytetit, të cilët me thirrjet “liri, dinjitet dhe punë” kundërshtojnë një mbyllje të dytë. Por ajo që bie në sy është se forcat e policisë nuk ndërhyjnë për të shpërndarë turmën por i bashkohen asaj në marshim.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Greqia merr 8 mijë dozat e para të vaksinës Moderna

T E

Sa është pasuria e Joe Biden, sa do ta ketë pagën ai si President i SHBA

T E

Putin kërkon nisjen e vaksinimit masiv kundër koronavirusit në Rusi

S.B.

Mosmarrëveshje në det të hapur mes Italisë dhe Libisë

S.B.

Virologu italian refuzon të bëjë vaksinën e Covid pa siguruar të dhëna

T E

Gjermania regjistron mbi 21 mijë raste të reja me COVID-19

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...