Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Policia dhe inspektorati arrijnë tek objekti i paligjshëm te Mavrovasja, pritet rrënimi i objektit

Shkup, 2 shtator, zhurnal.mk – Për momentin para objektit të paligjshëm tek Qendra Tregtare “Mavrovasja” kanë arritur makineria e N.P. “Rrugët e Maqedonisë”, e cila duhet të rrënoj objektin e ndërtuar në mënyrë të paligjshme tek Mavrovasja. Prezentë janë e dhe forcat policore.

Ndryshe në seancën e djeshme qeveritare u vendos që objekti i paligjshëm duhet të rrënohet dhe për këtë u angazhua N.P. “Rrugët e Maqedonisë”.

Postime të ngjashme

Smogu i helmon qytetarët deri në pranverë

R Zh

Mbështetje teknike nga Ambasada e SHBA-së dhe bashkëpunim me MPB-në për konfiskim të drogës

R Zh

Hubejb Alili, hafizi më i ri në Shkup

R Zh

MSH: VMRO-DPMNE tallet me vaksinimin e qytetarëve

R Zh

Opinion Valon Salihu / Humori përçmues ndaj grupeve etnike nuk është shaka

R Zh

Analizë / BE-ja duhet ta pranojë Ballkanin Perëndimor ngjashëm sikur Rumaninë dhe Bullgarinë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...