Agjencia Zhurnal.mk

Policia dhe Komuna e Sarajit në aksion në Matkë

Shkup, 3 korrik , Zhurnal.mk – Gjatë ditës së sotme Sektori për Punë të Brendshme Shkup – Njësia Rajonale Matkë në bashkëpunim me Komunën e Sarajit kanë organizuar aksion për shpërndarjen e mjeteve dezinfektuese dhe maska mbrojtëse në Matkë.

Ndarja e mjeteve dezinfektuese dhe maskave mbrojtëse është në interes të qytetarve në luftën kundër pandemisë Covid 19 e cila dita ditës po shoërndahet dhe po merr viktima.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...