Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Policia dhe RENEA aksion në Laç, arrestohet pronari i një biznesi, disa të shoqëruar

Zhurnal Ads

Policia e Shtetit ka ushtruar gjatë natës një aksion në Laç për lojërat e fatit.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se në aksion kanë marrë pjesë edhe forcat RENEA, të cilat kanë ushtruar kontrolle në dy biznese.

Gjatë aksionit, policia dhe RENEA kanë sekuestruar kompjuterë dhe 20 makineta, si dhe kanë arrestuar pronarin e pikës së lojërave të fatit dhe shoqëruar disa persona të tjerë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Vendet e rëndësishme i kanë mbyllur dyert Shqipërisë”, Klajda Gjosha: Pse Këshilli i Integrimit po përdoret politikisht

admin

Rama pas mbledhjes së PS: E turpshme që kemi në zyrën e Presidentit një njeri që ka dalë nga shinat

admin

Meta ktheu ligjin për Policinë, reagon Balla: Ditën kthen ligjin, natën takohet me ish-shefa policie që i quante të kanabizuar!

S.B.

Arrestohet 23-vjeçari nga Shkupi, kërkohej me fletarrest

S.B.

Operacioni ndërkombëtar, shpërbën kartelin kriminal shqiptar i specalizuar në trafikun e drogës

admin

Protestuesit i drejtohen Zogut të Zi, cili është plani i tyre

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...