Kosovë Kronika

Policia e Kosovës arreston 15 persona për 24 orë

Zhurnal Ads

Gjatë 24 orëve kanë ndodhur 32 aksidente në trafik ku prej tyre 14 me persona të lënduar dhe 18 me dëme materiale.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, gjithashtu janë arrestuar 15 persona, ndërsa 8 të tjerë janë në mbajtje.

Tutje në raportin e policisë, thuhet se përgjatë 24 orëve tre persona janë dërguar në vuajtje të dënimit.

Postime të ngjashme

Haxhiu: Hoti dhe delegacioni i tij i paligjshëm ia sollën Kosovës dëmet e radhës!

admin

Vettingu në shërbimin diplomatik, “mrekulli” që nuk ekziston

S.B.

Këta do të jenë përfaqësuesit e Serbisë në Uashington

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...