Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Policia e Kosovës arreston 15 persona për 24 orë

Gjatë 24 orëve kanë ndodhur 32 aksidente në trafik ku prej tyre 14 me persona të lënduar dhe 18 me dëme materiale.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, gjithashtu janë arrestuar 15 persona, ndërsa 8 të tjerë janë në mbajtje.

Tutje në raportin e policisë, thuhet se përgjatë 24 orëve tre persona janë dërguar në vuajtje të dënimit.

Postime të ngjashme

Gërvalla deklarohet për herë të parë për hartën me kufijtë e copëtuar të Ballkanit

S.B.

Reagon Vlora Çitaku pasi Apeli ia anuloi dënimin me burgim të përjetshëm burrit që vrau gruan me shufër metalike në Kamenicë

S.B.

Ministria tregon pse e publikuan listën me bizneset që përfituan nga Programi i Rimëkëmbjes Ekonomike

S.B.

Mbi 11 mijë raste aktive me COVID-19

S.B.

Sot seanca e radhës ndaj komandant “Ujkut”

S.B.

Shefi i zyrës së BE-së reagon pas publikimit të emrave të bizneseve që fituan më shumë nga Pakoja e Rimëkëmbjes

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...