Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Policia e Kosovës për 24 orë arreston 19 persona

Policia e Kosovës për 24 orë ka arrestuar 19 persona, 15 janë në mbajtje dhe dy persona janë në vuajtje të dënimit.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, 18 aksidente kanë ndodhur me persona të lënduar dhe 31 aksidente me dëme material.

Siç thuhet tutje në raport, Policia e Kosovës ka shqiptuar 981 tiketa trafiku, ndërsa 798 tiketa i ka shqiptuar në bazë të Ligjit të Pandemisë, COVID-19.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

Arrestimi i 8 policëve, ambasadori amerikan në Kosovë: Askush mbi ligjin

T E

Serbia sulmonte Prekazin, e thirra Xhemajl Mustafën dhe Enver Malokun

T E

Kosova përkujton Epopenë e UÇK-së pa ish-komandantët që janë në Hagë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...