Kosovë

Policia e Kosovës po e asiston EULEX’in në aksionin te zyrat e veteranëve

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës është duke asistuar në aksionin e sotëm të EULEX’it në zyrat e OVL’UÇK’së, raporton Gazeta Express.

Forca të policisë së Kosovës janë parë sot afër zyrave të veteranëve, ku është duke u mbajtur një aksion i EULEX’it.

Ky aksion i EULEX’it vjen një ditë pas arrestimit dhe konfirmimit të aktakuzës për Salih Morinën./Express/

Postime të ngjashme

Mehazi: Pohimet që po shfaqen në opinion për Artan Grubin “Shtëpia e verdhë”, janë tepër serioze, Ahmeti ta përjashton nga partia dhe Qeveria

R ZH

Punëtorët teknik të Shërbimit Spitalor në Kosovë, kërkojnë shtesat prej 300 eurove

admin

Bajrami: Një mbyllje e dytë do të ishte fatale, po negociojmë me Bankën Botërore për vaksinën anti-COVID

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...