Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia e Tetovës arreston dy persona, iu gjen kokainë në veturë

Në datën 17.11.2020 rreth orës 23.15, në rrugën lokale për në fshatin Prikok të Tetovës, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria B.J.(31) dhe I.A.(30), nga Bogovina, Tetovë, sepse gjatë kontrollit të tyre dhe automjetit “Folksfagen Golf 5”, me targa të Tetovës, me të cilën po voziteshin, e të cilin e drejtonte B.J., është gjetur kokain. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës për dokumentimin e rrastit, pas çka kundër tyre do të vijojë parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

189 kundërvajtje në komunikacion, 58 për tejkalim shpejtësie

Dafina Vidishiqi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Dafina Vidishiqi

Aksident me paraglajder, lëndohet një shtetase ruse

Dafina Vidishiqi

Në një aksident mes një kamioni dhe një automobili në Skudrinë të lënduar dy persona, trafiku është normalizuar

Dafina Vidishiqi

Prilep/ Konfiskohet drogë me vlerë rreth 200.000 euro

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...