Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia e Tetovës arreston një person për vuatje dënimi prej 2 vjetëve

Zhurnal Ads

Tetovë, 26 nentor – Sot (26.11.2020) në ora 18.00, efektivët e policisë nga Stacioni policorë Tetovë e kanë arestuar personin M.H. (38) nga Tetova, i cili kërkohej nga Gjykata Themelore në Tetovë, për vuajtje të dënimit me burg për një afat prej dy vjetësh, në lidhje me nenin 141 paragrafi 2, alinea 1, të Kodit Penal të RMV-së. Personi në fjalë është dërguar në Burgun e Idrizovës, për vuajtjen e dënimit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kërkohej nga Interpoli, arrestohet në aeroportin e Shkupit

T E

Arrestohen tetë persona në Shkup dhe Kumanovë, dyshohen për terrorizëm

Z H

Vdes një vajzë dyvjeçare në Skenderaj

S.B.

Fëmijët e panë 48-vjeçarin nga Ferizaj teksa ua vrau nënën e plagosi babain

S.B.

Një 29 vjeçar vetëvritet në Burgun e Dubravës

admin

Gjendet një granatë dore në Viti

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...