Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Policia egjiptiane arrestoi katër grabitës të maskuar me fytyrën e sulmuesit Mohamed Salah

Një bandë hajdutësh janë kapur nga policia në Kajro duke përdorur maska ​​të Mohamed Salah për të fshehur identitetin e tyre.

Një bandë e armatosur prej katër burrash u arrestua ndërsa po përpiqesh të vidhnin një dyqan në rrugën Hassanein Heikal, në lagjen Nasr të qytetit të kryeqytetit egjiptian.

Të katër grabitësit e mbuluan fytyrën e tyre duke përdorur maska ​​me fytyrë të sulmuesit të Liverpoolit, i cili është një yll i madh në vendin e tij.

Banda u përpoq të shpëtonte pasi u afruan nga forcat e sigurisë, por përfundimisht atë u kapën.

Salah është ylli më i madh sportiv në Egjipt dhe lojtari kryesor i ekipit kombëtar me 41 gola në 67 ndeshje për vendin e tij.

Ngjarja e ndodhur ditëve të fundit me këtë grabitës ka bërë bujë të madhe në Egjipt, por edhe në mediat ndërkombëtare. /Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...