Agjencia Zhurnal.mk

Policia fsheh djegien e makinës së drejtoreshës në Shkodër, dyshimet e rënda

Policia e Shtetit fsheh një ngjarje të rëndë të ndodhur pak ditë më parë në qytetin e Shkodrës.

Në qytetin më të madh në veri të vend, i cili prej kohësh vuan nga kthetrat e krimit, është djegur makina e një drejtoreshe.

Sipas denoncuesit, që shkruan në profilin e ish kryeministrit Sali Berisha, makina në fjalë mund të jetë përdorur në disa ngjarje kriminale në këtë qytet.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit:

Fshehja e krimeve, tipar i Narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.

Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e

Pershendetje zoti Berisha, vetem ju jeni zeri i se vertetes. Te henen date 6/5/19 ne oret e para te mengjesit ne Shkoder nje drejtoreshe shkolle i eshte grabitur e djegur me dashje ne periferi vetura dhe ne menyre te cuditshme policia e ka fshehur ngjarjen a thua se po bashkepunon me krimin duke mos e shenuar as ne raportin ditor te ngjarjeve e as ne media. Nji zot e di se cfare krimi mund te jete kryer me ate mjet e narkoshteti ne Shkoder mbulon e nuk zbulon. Anonim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...