Kosovë Kronika

Policia jep detaje për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës ka raportuar se është arrestuar vozitësi i kamionit i cili ishte i përfshirë në aksidentin e mbrëmshëm në fshatin Arllat, ku humbën jetën dy persona.

Sipas raportimit të policisë, aksidenti kishte ndodhur mes dy kamionëve.

Trupat e pa jetë janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Kurse është arrestuar vozitësi i kamionit mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Ngjarja horror që tronditi Zvicrën! Shqiptari i pret kokën gjyshes dhe e fut në çantë, kërkohet dëbimi i tij

S.B.

Gucati në Tribunalin Special: S’kanë pasur nevojë të më arrestojnë, do të kisha ardhur vetë

admin

Kandiq: Serbia duhet të përgjigjet për trupat e shqiptarëve të vrarë në luftë

H S
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...