Agjencia Zhurnal.mk

Policia jep detaje për plagosjen në veri

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 23:00 ka ndodhur një incident në Mitrovicën e Veriut e ku një person i komunitetit serb ka mbetur i plagosur me armë zjarri.

Sipas policisë i dëmtuari është qëlluar me armë nga persona të panjohur dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Mitrovicës. “Mitrovicë (NN) 18.05.2019-23:00.

Është raportuar se person-a të panjohur kanë qëlluar me armë zjarri viktimën mashkull Serb, i cili është dërguar në spitalin e Mitrovicë për trajtim të nevojshëm mjekësor. Rasti në procedurë hetimore”, njofton policia e Kosovës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...