Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia jep detaje për vdekjen e punëtorit në Prishtinë

Një 48-vjeçar, shtetas i Shqipërisë, ka vdekur dje pasi është rrëzuar nga kulmi i një ndërtese në Veternik të Prishtinës, transmeton GazetaExpress.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Prishtinë 04.04.2021 – 10:04. Është raportuar se viktima mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë, ishte rrëzuar nga kulmi i ndërtesës dhe si pasoj kishte humbë jetën, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

Policia arreston një të dyshuar për grabitje në një pompë karburanti në Kamenicë

Dafina Vidishiqi

Gjoba për kundërvajtje për 131 shoferë në Shkup

Zekirija Haxhiu

Çdo 1/4 vrasje gjatë vitit 2020 ishte vetvrasje

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...