Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Policia jep detaje për vrasjen në Shkodër: 46-vjeçari u ekzekutua në makinën e tij

Zhurnal Ads

Policia e Shkodrës ka zbardhur detaje nga vrasja e regjistruar paradite e kësaj të shtune në fshatin Mushan të Shkodrës.

46-vjeçari Ridvan Hyseni banues në fshatin Darragjat, dyshohet se është vrarë me armë zjarri në mjetin e tij tip ‘BMË’. Atentat ka ndodhur në afërsi të një pike karburanti.

Ndërkohë, janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore në bashkëpunim me Policinë Lezhë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje dhe kapjen e autorit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mimi Kodheli apo Elisa Spiropali ministre e brendshme?

T E

Tërmeti tragjik/ Varhelyi publikon pamjet e trishta nën rrënoja: BE vazhdon të jetë pranë Shqipërisë, rindërtimi transparent

S.B.

Tërmeti shkund Shqipërinë, dridhet dhe Maqedonia e Veriut

T E

Ambasada e SHBA: Jemi të angazhuar që vettingu të vazhdojë me profesionalizëm dhe përkushtim

admin

Kuvendi miraton me 96 vota pro Altin Binajn si anëtarin e pestë të Gjykatës Kushtetuese

S.B.

Aksident në aksin Lezhë-Milot, një person i plagosur rëndë dërgohet drejt Traumës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...