Kosovë Kronika

Policia jep detaje se si vdiq 30-vjeçari dje në Klinë

Zhurnal Ads

Një 30-vjeçar ka vdekur dje si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës, shkruan Gazeta Express.

Sipas Policisë, viktima dyshohet se ishte duke punuar me traktor dhe aksidentalisht ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:40.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i është liruar familjarëve, për ceremoni mortore.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar, dyshohet deri sa ishte duke punuar me traktor aksidentalisht ka humbur jetën. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i është liruar familjarëve, për ceremoni mortore”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Postime të ngjashme

Mbledhja e përbashkët e qeverive, Prishtina dhe Tirana takohen të premten në Shkodër

admin

Trepça dhe Ujmani në tryezën e Uashingtonit? Njohësit: Pasuritë e Kosovës nuk duhet të jenë pjesë e bisedimeve

admin

​Haradinaj-Stublla: Kosova në Shtëpinë e Bardhë si shtet sovran, Serbia duhet të ndihet e turpëruar

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...