Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Policia jep detajet për tre të plagosurit me armë zjarri në Pejë

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti ka shtënë me arme zjarri ne drejtim të tre viktimave meshkuj në Pejë.

Sipas Policisë së Kosovës në raportin 24-orësht thotë se, viktimat kanë pësuar lëndime trupor ku fillimisht janë dërguar ne Spitalin e Pejës e me pas dy prej tyre janë transportuar ne QKUK-Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar shtatë gëzhoja dhe me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Kujtojmë se nga incidenti që ndodhi në afërsi të stacionit të autobusëve në Pejë, kanë mbetur të lënduar tre persona, babë e bir dhe nipi i tyre.

Postime të ngjashme

​Bekim Jashari: Vetëm të bashkuar jetësojmë amanetin e dëshmorëve

T E

Vdes profesori i njohur Zejnullah Gruda

T E

PZAP-ja miraton pjesërisht ankesën e një kandidateje boshnjake

T E

Rifat Jashari: Nëse është nevoja, prapë jemi të gatshëm me këta meshkuj çka i kemi me iu përgjigj Serbisë

T E

Edhe Lirije Kajtazi akuzon për manipulim votash

T E

Haxhiu zbulon se kur do të votohet qeveria Kurti 2

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...