Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Policia me detaje për arratisjen e dy të miturve nga burgu i Lipjanit

Zhurnal Ads

Dy persona janë arratisur nga burgu i të miturve në Lipjan.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 17:15 në burgun e Lipjanit.

Siç thuhet në raport, njësitë policore janë në kërkim të personave të dyshuar si dhe kanë intervistuar disa persona përgjegjës.

“Është raportuar se dy të dyshuar meshkuj kosovarë janë arratisur nga Burgu për të Mitur në Lipjan, njësitë policore janë në kërkim të personave të dyshuar dhe kanë intervistuar disa persona përgjegjës”, thuhet në raport.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

54 të shëruar dhe 42 raste të reja me COVID-19

admin

Kërkohej nga Interpoli, shtetasi shqiptar arrestohet në “Qafë Thanë”

S.B.

Bora mbërrin në Kosovë, zbardhen kodrat e Rugovës

admin

Gjykata e Pejës e konfirmon aktakuzën për sulm seksual ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë

B M

Privohet nga liria shtetasi turk, kapet me dokument të falsifikuar

S.B.

Shaha: Serbia e kërkon një asociacion shumë më të fuqishëm

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...