Policia ndalon 26-vjeçarin me Range Rover, i gjen pistoletë brenda çantës

Një djalë i ri është arrestuar nga policia për armëmbajtje pa leje. Ngjarja është shënuar në Durrës pas informacioneve që kishin marrë uniformat blu se ky person ishte i armatosur.

 

I arrestuari është Enger Muça 26 vjeç banues në Manzë të Durrësit. Ai udhëtonte në aksin Manëz – Maminas me automjetin tip Range Rover kur u ndalua nga Policia e Durrësit dhe Forcat Operacionale.

Gjatë kontrollit në çantën e tij të dorës iu gjet një pistoletë dhe 2 krehëra me 15 fishekë, të cilat i posedonte pa leje.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprën penale “Armëmbajtje pa leje”

Related posts

Shpërthen goma e kamionit, ndërron jetë punonjësi i gomisterisë në Durrës

N E

Arrestohet 56 vjeçari nga Tetova pasi tentoi të dhunojë fqinjen

Z H

Kapen rreth nëntë kilogramë substancë narkotike, dyshohet të jetë kokainë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com