Agjencia Zhurnal.mk

Policia në Prishtinë gjenë marihuanë, armë dhe fishekë

Prishtinë, 20 nëntor – Zhurnal.mk – Policia në Prishtinë njofton se pas një pune hetimore janë kontrolluar dy lokacione pronë e të dyshuarve ku gjatë kontrollit janë gjetur dhe janë konfiskuar: 1.570 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, 570 euro para të gatshme, një armë e kalibrit 7.65 mm, dy fishekë 7.65 mm dhe tre fishekë të AK-47.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje kurse tjetri është në kërkim policor.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...