Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Policia nis hetimin për Cristianon dhe Georginën pas thyerjes së rregullave anti-covid në pushimet dimërore

Cristiano Ronaldo po përballet me një hetim policor për një shkelje të mundshme të rregullave të izolimit pas një largimi romantik me Georgina Rodriguezin.

Policët thuhet se po shikojnë shqetësimet se çifti thyen kufizimet e izolimit italian për një natë larg në Alpe, shkruan The Sun.

Autoritetet italiane kanë vendosur një ndalim për të udhëtuar midis rajoneve, teksa ylli i Juventusit dhe partnerja e tij lanë Torinon për një qëndrim në Valle d’Aosta.

Vendpushimi i skijimit është afërsisht dy orë larg nga Torino me veturë.

Të martën në mbrëmje, Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 27-të me Ronaldon në hotelin me pesë yje “Le Massif”.

Çifti darkuan së bashku dhe thuhet se kaluan natën pas një udhëtimi me motor dëbore rreth maleve të Val Veny.

Udhëtimi i tyre u dokumentua në rrjetet sociale me fotografitë e publikuara nga vet ata dhe të shpërndara me miliona ndjekësit e tyre.

Atë pasdite, ata u kthyen në Torino përpara fitores së Copa Italia të Juventusit ndaj SPAL.

Ronaldo u la jashtë loje nga menaxheri Andrea Pirlo për të lejuar një periudhë të shkurtër pushimi.

Sipas La Stampa, policia vizitoi hotelin të enjten dhe e gjeti atë të mbyllur.

Postime të ngjashme

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

D V

Xhensila poston imazhe me veshjen elegante ngjyrë blu dhe jeshil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...