Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Policia prangos 67 vjeçarin, akuzohet se përdhunoi një 13 vjeçare

Një 67 vjeçar u arrestua nga policia e Lushnjes këtë të mërkurë nën akuzën e përdhumit të një 13 vjeçareje. Policia njoftoi se nën akuzë është shtetasi me inicialet R.Ç.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ndaluan shtetasin R. Ç., 67 vjeç, banues në Lushnjë pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur 13 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprime të mëtejshme procedurale.

Postime të ngjashme

Digjet një veturë në autostradën Shkup-Veles

T E

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

Kapen me mbi 1kg kokainë, arrestohen dy persona në Tiranë

S.B.

Durrës/ Lëvizte me makinën e vjedhur, arrestohet autori

S.B.

Furgoni përplas 7-vjeçaren/ E mitura humbi jetën duke kaluar rrugën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...