Policia raporton për dy vdekje të dyshimta

Dy vdekje të dyshimta janë raportuar dje në Kosovë, për zbardhjen e rasteve është angazhuar prokuroria e shtetit.

 

Policia e Kosovës ka pohuar se dje në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë është raportuar se viktima mashkull kosovar ishte gjetur i alivanosur në banesën e tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Po ashtu, siç ka raportuar policia në raportin ditor për 24 orët e fundit, në rrugën “Dardania”, në Fushë Kosovë, viktima mashkull kosovar, në banesën e tij ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe mjeku i cili e ka konstatuar vdekjen.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Related posts

Zjarr në një ndërtesë në Aerodrom, kanë shpërthyer edhe dy bombola gazi

Z H

Do të shiste katër mina me telekomandë për 10 mijë euro, arrestohet 50-vjeçari në Durrës

Redaksia

Gjendet pa shenja jete një femër në Prizren

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com