Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Policia ruse bastis shtëpinë e Alexei Navalnyt

Shërbimet ruse të sigurisë kanë kontrolluar apartamentin e Alexei Navalnyt në Moskë dhe selinë e ekipit të tij, deklaruan këtë të mërkurë mbështetësit e kritikut rus.

Këto kontrolle bëhen para një proteste tjetër që është planifikuar të mbahet pas disa ditësh. Protestuesit kërkojnë lirimin e Navalnyt.

Postime të ngjashme

Mbi 300 persona të akuzuar për sulmin në Kongresin amerikan

T E

Raporti që vë në alarm Italinë: Rreziku nga Covid-19 është rritur, nevojiten masa të reja

T E

Synohet të ulet me 10% të dendësia mesatare e ndotjes së ajrit

Bexhet Musliu

Intensifikohet kërkimi në fushën e qarqeve të integruara

Bexhet Musliu

Dhoma e Përfaqësuesve miraton ndihmën prej 1.9 trilion dollarësh

T E

Greqia “blindon” Kakavijën, shtrëngohen masat për tu futur në këtë vend

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...