Policia shoqëron disa persona pas incidentit në koncertin e Bregovicit në Korçë

Koncerti i këngëtarit serb, Goran Bregovic, në Korçë nuk ka kaluar pa incidente.

 

Në këtë koncert është hedhur tymuese dhe pas kësaj, shumë qytetarë e kanë braktisur edhe evenimentin.

Pas incidentit, policia ka kryer kontroll të imtësishëm dhe ka shoqëruar disa persona, ndërsa syri.net ka raportuar se kanë qenë së paku tetë sosh.

Në koncert, është hedhur tymuese dy herë duke shkaktuar largimin e pjesëmarrësve që janë parë duke i fërkuar sytë për shkak të djegies.

Sipas njoftimit, gazi tymues ishte hedhur në zonën VIP, ku ndodhej edhe ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi.

Related posts

Melisa dhe Andi i thonë ‘po’ njëri-tjetri deri në vdekje

D V

Brad Pitt: Është rraskapitëse të ndjekësh trendët! Ndërsa plakeni, rehatia është më e rëndësishme!

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com