Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Policia zbulon emigrant sirian në Gostivar

Gostivar, 24 tetor – Mbrëmë rreth orës 18:30 minuta në Stacionin policor në Gostivar, I.V. ka denoncuar se në afërsi të një fabrike, ku ai ka shkarkuar disa materiale, ka hasur në një person të panjohur i cili është prezentuar se është nga Siria. 

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, prej ku personi i panjohur është shoqëruar në polici, ndërsa nuk ka poseduar asnjë dokument identifikimi.

“Ai u prezentua si M.H., 20 vjeçar nga Siria. Merren masa për zbardhjen e plotë të rastit”, thonë nga MPB.

Postime të ngjashme

Dorëhiqet Dragi Rashkovski

Z H

A po normalizohet puna në Kuvend, partitë opozitare të gatshme për të tërhequr amandamentet

Z H

Njoftohuni për gjendjen e rrugëve në gjithë territorin e shtetit

Z H

Kuvendi duhet ta vazhdojë debatin për Strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

Z H

Moti sot me vranësira me reshje lokale të shiut dhe erë

Z H

Qeveria kërkon shtyrjen e gjendjes së krizës deri më 31 dhjetor 2021

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...