Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Policja shqiptare dhe foshnja e saj dy vjeçare vdesin në aksident

Një police 38-vjeçare me origjinë shqiptare dhe vajza e saj dy-vjeçare, kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë pasdites së djeshme në Kretë të Greqisë, transmeton Insajderi.

Automjeti që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga.

Viktimat kishin qenë për vizitë te babai i 38-vjeçares, ndërkohë që ngjarja ndodhi shumë pranë shtëpisë së këtij të fundit, raporton ‘Abcneës’.

Në veturën ku udhëtonin dy viktimat ishte edhe një tjetër pasagjer me origjinë aziatike.

Mediat greke kanë publikuar edhe pamjet e frikshme nga aksidenti tragjik i pasdites e djeshme.

Postime të ngjashme

Riatdhesimi i shqiptarëve nga Siria, Çuçi: Prej dy ditësh ndodhem në Beirut, do e finalizojmë me sukses këtë operacion

T E

Programi politik i PD dhe aleatëve/ Yuri Kim takon Bashën: SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë

S.B.

Një ditë pas marrëveshjes me PD, Bamir Topi jep dorëheqje e parevokueshme nga drejtimi i FRD-së

S.B.

Vaksinohen për COVID-19 bluzat e bardha në Berat, Rama: Pranvera, periudhë vaksinimi intensiv. Përfshijmë dhe ushtrinë dhe studentët e infermierisë

S.B.

“902 mijë zgjedhës me karta apo pasaporta të skaduara”/ KQZ: Të infektuarit aktiv me COVID mund të mbeten pa votuar

S.B.

‘Rinovoni kartat e identitetit’, apeli i Metës: Verifikoni ku e keni qendrën e votimit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...