Polonia shënon gol/ Shpërthejnë tifozët, ndërpritet ndeshja në ‘Air Albania’

Polonia ka ndëshkuar Shqipërinë në minutën e 76’. Pas një harkimi nga krahu i djathtë, Sviderski godet me të djathtën dhe mposht Berishën duke e çuar rezultatin në 0-1 në favor të polakëve.

 

Kjo situatë ka ndezur tifozët kuqezinj të cilët nuk i kanë përmbajtur nervat dhe kanë qëlluar me shishe ndaj futbollistëve polakë.

I ashpër ka qenë edhe arbitri i ndeshjes, i cili pas këtij veprimi të tifozëve ka tërhequr lojtarët jashtë fushe.

Related posts

Nuk mund të duronte në bankën rezervë, Ronaldo bëri edhe rolin e trajnerit pas zëvendësimit

D V

Ish-basketbollistja Stublla: Ëndrrën që nuk e kam realizuar unë, mund ta jetësoni ju

D V

Gjocaj: Labinoti njeri prej boksierëve me të mirë botëror

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More