Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pop Star Liza uron me anëtarin e ri të familjes

E njohim si të bukur, por edhe si një yll në muzikë në Suedi. Fjala është për këngëtaren Liza C. Holmberg, e cila ka prezantuar lumturinë e kësaj feste, familjen e saj dhe pjesëtarin më të ri, djalin e sapo ardhur në jetë, Alession. ” Gëzuar Krishtlindjen nga i vogli ynë Alessio. Gëzuar nga familja jonë e ngushtë”. Ky është statusi i pop artistes teksa poston në fillim një foto plot dashuri me të voglin e saj e më pas një tjetë me Alession, bashkëshortin, qenin e tyre dhe shihet një dashuri e madhe.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...