Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Popovska: Kush në fakt na bllokoi, Bullgaria apo BE?

Shkup, 5 janar – Vetoja nga Bullgaria është një demonstrim i forcës, këto janë kërkesa joreale që vënë në dyshim besueshmërinë e BE-së, tha në një intervistë me Kanal 5, ish-deputetja Liljana Popovska.

Ajo mes tjerave në intervistën në vazhdim flet për veton nga Bullgaria, kredibiliteti i BE-së, regjistrimi dhe ekologjia.

Ndiqni gjithë bisedën me ish-deputeten Liljana Popovska.

Postime të ngjashme

Më 12 prill fillon muaji i shenjtë i Ramazanit

T E

Rritet numri i lindjeve në komunat shqiptare

T E

Filipçe: Punonjësit shëndetësor treguan profesionalizëm dhe patriotizëm

T E

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...