Agjencia Zhurnal.mk

Postimi që dëshmon se Loredana se ka harruar Mozzikun ende

Loredana se ka mohuar asnjëherë dashurinë e saj për Mozzik edhe pse dyshja janë ndarë tashmë.

Loredana dhe Mozzik ndonëse të ndarë vazhdojnë të jenë emra shumë të përmendur në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi është folur se reperja është në një romancë me Zuna, por me postimin e fundit të bërë në mesnatë Lori dëshmon edhe një herë fjalët e veta se Mozzik do jetë një person i shenjtë për të gjithmonë.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka publikuar foton e tij dhe vajzës Hana pran të cilëve e ka lënë edhe një figurë të zemrës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...