Postoi foto me armë, policja kosovare i përgjigjet ndjekësit pasi i tha të shkoi në veri

Linda Aliu është njëra nga policët e Kosovës e njohur si përdoruese e rrjeteve sociale.

Së fundmi, ka marrë vëmendje me disa imazhe të publikuara në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur bukur dhe e rregulluar ajo shfaqet në super formë si pothuajse çdoherë.

Ndërkohë, Linda mori komente të shumta nga ndjekësit teksa njëri i ka komentuar duke i shkruar të shkojë në veriun e Kosovës pas zhvillimeve të fundit.

“Edhe veri është Kosovë”, ka shkruar ajo.

Related posts

Jonida dhe Besniku 2 vjet të martuar! Aktorja zgjodhi fjalët më speciale

D V

Dafina zbulon listën e këngëve të albumit “Dafinë Moj”, spikatin duetet me nënën e saj dhe Tunën

Redaksia

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More